Súťaže

Spustili sme nový kurz Reč peňazí Podvody

07.06.2024

Spustili sme nový kurz Reč peňazí Podvody

Po úspešnom predstavení novej platformy Reč peňazí s kurzom Nakupovanie prinášame druhý kurz, venovaný téme podvody.

Spustili sme nový kurz Reč peňazí Podvody

Kurzy Reč peňazí predstavila Národná banka Slovenska v spolupráci s Nadáciou NN ľuďom koncom minulého roka. Ako prvý vznikol kurz o nakupovaní a obchodníckych trikoch. Doteraz si ho na online platforme www.recpenazi.sk vyskúšalo takmer 2 500 ľudí.

Lektor, lekcie, učenie – mohlo by sa zdať, že ide o formálne finančné vzdelávanie, ktoré vás unudí. Opak je však pravdou. Škótsky lektor Ross si vás určite získa svojským humorom a nudiť sa isto nebudete. Celý kurz zvládnete za približne 30 minút. Čaká vás krátke úvodné video v každej lekcii a množstvo interaktívnych hier, pri ktorých si ani nevšimnete, že sa aj učíte.

Pre každého, kto sa chce dozvedieť niečo nové a pritom sa zabaviť, prinášame druhý kurz Podvody. Ross opäť prichádza za svoju katedru aj s plyšovou lochnesskou a tentokrát vás prevedie rôznymi formami online podvodov.

 

Odmena pre najrýchlejších

Nezabudli sme ani na odmenu a súťaž. Pre prvých 1000 ľudí, ktorí absolvujú kurz Podvody a na záver vyplnia žiadosť, sme pripravili ako darček zberateľský suvenír – 0-eurovku 5peňazí od Národnej banky Slovenska. Tento unikátny darček určite poteší nielen zberateľov.

Okrem toho je s kurzom spojená aj súťaž o nákupné poukážky v hodnote 100 a 500 €. Každý, kto si prejde celým kurzom, môže na záver vyplniť formulár so súťažnou úlohou a zapojiť sa tým do hry. Súťaž trvá až do konca júla 2024 a žrebovať budeme začiatkom augusta.

Pozrite si kompletné súťažné podmienky.

Pridávame 1 000 kusov 0-Euro suvenírov

Sľúbené darčeky pre prvých 1 000 absolventov kurzu už majú svojich majiteľov. Ak ste nestihli kurz doteraz absolvovať, nemusíte mať obavy. Pre veľký záujem sme sa rozhodli odmeniť suvenírom aj ďalších 1 000 absolventov. Stále tak máte možnosť prihlásiť sa na www.recpenazi.sk a po absolvovaní kurzu Podvody požiadať o 0-eurovku.