Objavte zábavné a poučné projekty 5peňazí od Národnej banky Slovenska. Jedinečné spolupráce a aktivity zlepšujú finančnú gramotnosť a prispievajú k lepšiemu porozumeniu sveta financií.

Spoznajte projekty a partnerstvá 5peňazí

V rámci 5peňazí sme sa realizovali niekoľko významných projektov a spojili s rôznymi partnermi a organizáciami. Hlavným cieľom je priniesť zaujímavé a prospešné iniciatívy do oblasti financií a vzdelávania. Naša snaha je zvyšovať finančnú gramotnosť, podporiť dobré veci a vytvárať vzdelávacie prostredie plné zábavy a poučenia pre všetkých.

Na tejto stránke nájdete rôznorodé projekty, ktoré sa dotýkajú rôznych aspektov financií a sú v súlade s našimi hodnotami. Sme hrdí na to, že mnohé z projektov majú dobročinný charakter a prispievajú k lepšej budúcnosti pre nás všetkých.

Dúfame, že sa necháte inšpirovať a nájdete tu projekty, ktoré vás zaujmú a vyskúšate si ich. Spoločne môžeme spraviť svet financií zrozumiteľným pre všetkých.

Zoo bojnice

Finančný chodník 5peňazí v zoo Bojnice je interaktívnym a zábavným riešením, ako spojiť svet zvierat s finančnou gramotnosťou. Prechádzka po chodníku ponúka návštevníkom príležitosť stať sa riaditeľom zoo, učiť sa a zároveň spoznávať viac o peniazoch, hospodárení a starostlivosti o prírodu. Tento unikátny projekt vás zavedie do sveta zvierat i financií, kde každý krok prináša nové poznatky a zážitky, ideálne pre rodiny a skupiny všetkých vekových kategórií.

Viac o finančnom chodníku 5peňazí v zoo