Súťaže

0 Eurovka 5peňazí už čoskoro

07.05.2024

0 Eurovka 5peňazí už čoskoro

Už v júni rozdá NBS 1000 ks suveníru 0-eurovej bankovky s motívom programu 5peňazí od Národnej banky Slovenska.

0 Eurovka 5peňazí už čoskoro

 

Aj keď tento suvenír nie je pravou eurobankovkou, medzi zberateľmi je čoraz populárnejší. Edíciu s motívom 5peňazí od NBS bude možné získať zadarmo ako odmenu za absolvovanie vzdelávania cez online platformu Reč peňazí.

Ako môžete získať 0 Euro Souvenir 5peňazí?

Už v júni bude spustený nový kurz Podvody na platforme recpenazi.sk. Každý, kto tento kurz úspešne absolvuje, bude môcť na záver kurzu prostredníctvom formulára požiadať o zaslanie 0 Euro Suveníru. Tento suvenír zašle NBS len prvým 1000 žiadateľom a každý účastník kurzu môže požiadať len o jeden kus.

Nový kurz Podvody má 5lekcií a zvládnete ho prejsť za približne 30 minút. Účastníkov hravou formou prevedie základnými finančnými pojmami a typmi podvodov. Škótsky lektor Ross má pripravené vtipné videá a tie sú doplnené interaktívnimi úlohami.

Okrem toho sa môže každý, kto absolvuje kurz, zapojiť aj do súťaže o nákupné poukážky v hodnote 100 a 500 eur. Stačí splniť jednoduchú záverečnú úlohu, ktorá bude tiež zobrazená až po ukončení kurzu.

Čo je 0 Euro Souvenir?

  • Euro Souvenir je vyrobený zo 100 % bavlneného papiera, používaného pri výrobe pravých bankoviek a obsahuje množstvo ochranných prvkov ako pravé bankovky (hologram, mikrotlač, UV ochranné prvky, atď.).
  • Oficiálne a originálne 0 Euro Souveníry majú veľkosť 20-eurovej bankovky a sú vyrábané vo fialovej farbe pripomínajúcej 500-eurovku.
  • Koncept a dizajn je chránený patentom a ochrannou známkou.
  • Každý kus je unikát vďaka číslovaniu a sériovému kódu, tak ako je to pri pravých bankovkách (jednotlivé vydania sú označené rokom vydania, ako aj poradovým číslom série).
  • Koncept vznikol vo Francúzsku a je prvý a jediný svojho druhu.

Registrujte sa a majte info ako prví

Chcete mať istotu, že budete medzi prvými 1000 účastníkmi kurzu a získate suvenír 0 Eurovky 5peňazí? Zaregistrujte sa na recpenazi.sk a absolvujte prvý kurz Nakupovanie. Informáciu o spustení nového kurzu získajú registrovaní účastníci ako prví.